SKARPETY W KOLORACH PANTONE
Używamy wzorników kolorów Panotone Color Bridge.
pantone s
 
SZABLONY SKARPET DO POBRANIA
Pobierz szablon skarpet w pliku pdf.
Stwórz swój niepowtarzalny wzór i prześlij go nam do produkcji.
pobierz
 

Newsletter

Zapisz się za DARMO, aby dostawać aktualne promocje i oferty.
Terms and Conditions

Surowce do produkcji skarpet

SUROWCE DO PRODUKCJI SKARPET

Wychodząć na przeciw oczekiwanią naszych klientów, poszerzamy paletę dostepnych surowców na skarpety letnie i skarpety zimowe. Stosujemy włókna naturalne:

NATURALNE SYNTETYCZNE

Bawełna czesana

najwyrzszej jakości, jedynie z najdłuzszych włókien, dzięki jej zastosowaniu skarpety sa gładkie i miłe w dotyku, a co najważniejsze bardziej wytrzymale niż skarpety ze zwykłej bawełny.

Prolen Siltex

włókno polipropylenowe z jonami srebra zatopionymi w tworzywie. Jego działanie blokuje rozwój bakterii na powierzchni skarpety, a dzięki zatopieniu substancji aktywnej w tworzywo włóknotwórcze nie pozwalna na wymywanie go podczas prania.

Bawełna regenerowana

przędza ta jest wykonywana z bawełny odzyskiwanej ze zurzytych wyrobów, Jej stosowanie w skarpetach ma na celu dbanie o środowisko atmosferyczne i redukowanie ilości odpadów. Jest to produkt bezpieczny dla zdrowaia.

Prolen

stosowany do wykonywania wzorów. Przędza ta jest puszysta i przyjemna w dotyku,

Bambus

włókno pozyskiwane z szybkorosnących gatunków bambusów. W związku z naturalnym antybakteryjnym działaniem bambusa, na skarpetach wykonanych z tego włókna spowolniony jest rozwój bakterii, dzięki czemu skarpety nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Coolmax

włókno poliestrowe o własnościach odprowadzających pot od skóry i pozwalającej na jego łatwe odparowanie.

Merino wool

to przędza wełniana, pozyskiwana z owiec rasy merynos. Charakteryzuje się ona bardzo długimi włóknami  i większą gładkością, w stosunku do standardowej wełny.

Thermolite

poliestrowa przędza z włóknien kanalikowych, ma działanie termoizolacyjne. Skarpety wykonane z Thermolite-u idealnie sprawdzają się gdy temperatura spada poniżej 10st. C.

 

Lycra

włókno o bardzo dużej rozciągliwości, powoduje że skarpeta z  dodatkiem tego elastanu idealnie dopasowuje się do stopy.

 

Inne włókna o specjalnym zastosowaniu.

 
^ do góry